Schronisko Aniołów

Pragnąc przywołać ducha Bieszczadzkich Aniołów sprzed lat, wracamy w Bieszczady z wyjątkowym koncertem SDM. W rolę Schroniska Aniołów wcieli się tym razem gościnny teren Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie koło Cisnej. Na wydarzenie, które – jak Bóg da i zdrowie pozwoli – odbędzie się 13 i 14 sierpnia 2022 roku już teraz nienachalnie zapraszam! Zlećcie się Anioły Jasnookie! Czas najwyższy zabieszczadować wspólnie raz jeszcze…

Krzysztof Myszkowski


BILETYMapa terenu


Przydatne informacje:

  1. Wejście na teren koncertu będzie możliwy od godziny 18:00.
  2. Obowiązuje zakaz wjazdu samochodów na teren koncertu (wyjątek stanowią oznakowane pojazdy osób z niepełnosprawnością ruchową).
  3. Parking niestrzeżony znajduje się ok. 300 metrów od stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w stronę Cisnej. Uwaga: liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.  Rekomendujemy pozostawienie pojazdów na terenie Cisnej. 
  4. Parking jest niestrzeżony. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkodę bądź kradzież pojazdów.
  5. Wszystkie bilety zakupione w sektorze “nienumerowane” to miejsca siedzące pod dużą wiatą. 
  6. Jeśli kupiliście Państwo miejsca w sektorze stojącym – jest to napisane na bilecie. Posiadaczy takich biletów zachęcamy do zabrania ze sobą turystycznych krzesełek lub karimat. Odradzamy kocyki z uwagi na kamieniste podłoże. Sektor nie jest zadaszony.
  7. Sprzedaż stacjonarna biletów będzie prowadzona w dniu koncertów od godz. 18:00, przed wejściem na teren Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Pula biletów będzie bardzo niewielka. Zachęcamy do zakupu biletów wcześniej – drogą online. 
  8. Dzieci do lat 6 mogą wejść na teren koncertu bez biletu, jednakże w takiej sytuacji dzieci powinny zająć miejsca na kolanach u rodziców. Samodzielne miejsca siedzące są przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających bilety w sektorze „nienumerowane”.
  9. Miejsca siedzące nie są numerowane. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.
  10. Po okazaniu ważnego biletu każdy uczestnik dostanie opaskę na rękę, która uprawnia do wejścia na odpowiednią strefę koncertu.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej 🙂