Schronisko Aniołów #2

12 – 13 sierpnia 2023
Bieszczadzka Kolejka Leśna
Majdan, k. Cisnej


DOPÓKI ŻYJEMY, MOŻEMY I CHCEMY. Nie obawiając się trudności, które piętrzy codzienność. Nie zważając na inflację, drożyznę i perspektywę końca świata. Obojętni na hiszpańską taniochę i marokańską pogodę. Bez polityki i mediów. Bez mecenatu, sponsorów i zrzutki. ZRÓBMY TO ZNÓW!

Dom Aniołów jest w Bieszczadach. Przeżyjmy raz jeszcze Iluminację Dobra, Piękna i Miłości!
ZAPRASZAM SERCEM I PIOSENKĄ!

Krzysztof Myszkowski


BILETY
Mapa terenu


Przydatne informacje:

  1. Wejście na teren koncertu będzie możliwy od godziny 18:00.
  2. Obowiązuje zakaz wjazdu samochodów na teren koncertu (wyjątek stanowią oznakowane pojazdy osób z niepełnosprawnością ruchową).
  3. Parking niestrzeżony znajduje się ok. 300 metrów od stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w stronę Cisnej. Uwaga: liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.  Rekomendujemy pozostawienie pojazdów na terenie Cisnej. 
  4. Parking jest niestrzeżony. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkodę bądź kradzież pojazdów.
  5. Wszystkie bilety zakupione w sektorze siedzącym to miejsca na ławeczkach pod dużą wiatą. 
  6. Jeśli kupiliście Państwo miejsca w sektorze stojącym – jest to napisane na bilecie. Posiadaczy takich biletów zachęcamy do zabrania ze sobą turystycznych krzesełek lub karimat. Odradzamy kocyki z uwagi na kamieniste podłoże. Sektor nie jest zadaszony.
  7. Sprzedaż stacjonarna biletów będzie prowadzona w dniu koncertów od godz. 18:00, przed wejściem na teren Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Pula biletów może być ograniczona. Zachęcamy do zakupu biletów wcześniej – drogą online. 
  8. Dzieci do lat 6 mogą wejść na teren koncertu bez biletu, jednakże w takiej sytuacji dzieci powinny zająć miejsca na kolanach u rodziców. Samodzielne miejsca siedzące są przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających bilety.
  9. Miejsca siedzące nie są numerowane. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.
  10. Po okazaniu ważnego biletu każdy uczestnik dostanie opaskę na rękę, która uprawnia do wejścia na odpowiednią strefę koncertu.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej 🙂